21вересня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На яких зупинках Кропивницького незабаром з’являться нові електронні табло

СУСПІЛЬСТВО

На яких зупинках Кропивницького незабаром з’являться нові електронні табло

11 7Мережа електротранспорту Кропивницького в 2019 році представлена 6 тролейбусними маршрутами та обслуговується щоденно 27  тролейбусами.

Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

Також від лютого 2019 року у Кропивницькому організовано роботу нового тролейбусного маршруту № 5, сполученням 101-й мікрорайон – Залізничний вокзал, на якому задіяні тролейбуси з автономним ходом. Це дозволило поліпшити транспортне обслуговування окремих віддалених мікрорайонів з центральною частиною міста та іншими соціально-важливими міськими закладами у прямому та зворотному напрямку.

"Для зручності користування громадським транспортом, у Кpопивницькому пpацюють 6 електронних табло на  зупинках громадського транспорту, які придбані комунальним підприємством «Електротранс» та інформують пасажирів про час прибуття автобусів або тролейбусів на такі зупинки.Це зупинки: «Споpтивна школа»,  «Мікрорайон Ковалівка», «Кiнотeатp «Зоpяний»,  «Площа Богдана Хмeльницького», «Головпоштамт», «Готeль «Київ»",  –- звернув увагу посадовець

Робота по додатковому придбанню електронних табло буде проводитися і у 2019 році. Планується встановити сучасні покажчики на зупинках: «Центральний ринок», «Автовокзал № 1», «вул. Генерала Жадова».

http://www.kr-rada.gov.ua