СУСПІЛЬСТВО
Як комунальники Кіровоградщини допомагатимуть містянам переносити спеку
- Останнє оновлення: 13 червня 2019
В Олександрії у спекотні дні комунальники будуть проводити вологе прибирання вулиць.
Про це повідомляють «Олександрійські новини».
«Враховуючи спекотну пору року та з метою поліпшення санітарного стану міста присутні прийняли рішення про проведення вологого прибирання вулично-шляхової мережі. Відповідні роботи здійснюватиме комунальне підприємство «Благоустрій» за допомогою придбаного у цьому році універсального автомобіля, оснащеного обладнанням для підмітання і миття доріг», – інформує міська рада.
