20січня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Міський голова Кропивницького Андрій Райкович: Ми повинні чути людей (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович: Ми повинні чути людей (ФОТО)

20248 1200x800 2

Наприкінці минулого тижня представники багатоповерхівки по вулиці Героїв України, 36 були на прийомі у міського голови Кропивницького Андрія Райковича, аби просити допомоги у вирішенні низки питань життєдіяльності будинку.

А вже наступного дня, 14 червня, очільник міста особисто виїхав на місце, щоб предметно познайомитись зі станом справ і проблемами, які турбують містян, інформує прес-служба міскої ради..

Двір багатоповерхівки виглядає дуже охайно: внутрішньодворові дороги тут відремонтували у 2017- 2018 роках і  на це витратили понад 2 мільйони бюджетних коштів, у будинку виконано поточний ремонт даху.

"Справа суттєво зрушила з місця, коли у нашої території з’явився закріплений депутат, ним став секретар міської ради Андрій Табалов. Ми відразу знайшли спільну мову і організували дієву співпрацю", – говорить мешканка мікрорайону, завідуюча одного із будинків Тетяна Гуркович.

Проте, за словами мешканців, нещодавно відремонтований дах під час сильних дощів почав частково протікати. А покладений асфальт у деяких місцях просів і дощова вода тепер при зливах затікає у під’їзди.

20245 1200x800 2

Андрій Райкович поставив завдання терміново виправити ситуацію. Підрядник, який ремонтував дах, пообіцяв, що всі недоліки усуне найближчими днями. А до кінця червня перероблять і неправильно виконане асфальтування двору.

Турбує мешканців і ліфт, який не працює у одному з під’їздів. До того ж, цьогоріч з нього викрали електронне обладнання, що значно здорожчало ремонтні роботи. На відновлення роботи підйомника необхідно не менше 80 тисяч гривень. Начальник ГУ ЖКГ міської ради Тетяна Савченко запевнила, що відновлювальні роботи цього ліфта включено до плану і почнуться вони вже у липні.

Андрій Райкович акцентував  увагу керівників виконавчих органів і комунальних підприємств на необхідності оперативно реагувати на звернення громадян і якісно  виконувати всі заплановані роботи.

"Ми повинні чути людей. Вони не повинні приходити на прийом і випрошувати зробити те, що міська влада має зробити по закону, вони не мають чекати роками, адже їхні проблеми – це звичайні господарські питання, які виконуються в робочому порядку. Тому їх вирішення не відкладайте в довгий ящик, а беріться за роботу негайно",– наголосив Андрій Райкович.

Мешканці почули позицію міського голови і подякували йому за плідну роботу на громаду Кропивницького. Запевнили, що всі зміни, що відбулись у місті, вони бачать і цінують.

20246 1200x800 2