СУСПІЛЬСТВО
Синергія вдячности: як кропивницькі банкіри привітали медиків
- Останнє оновлення: 18 червня 2019

ПриватБанк запросив керівників кропивницьких медичних закладів до middle-office на традиційну щорічну зустріч.
Банкіри привітали медиків, висловили вдячність за щоденну, важливу і відповідальну місію рятувати і продовжувати життя.
“Для мене День медика значить вже не менше, ніж День банкіра, Ми любимо всіх своїх клієнтів, але люди, які чи не щоденно рятують людські життя – поза всіляких конкуренцій", – зізнався директор Кіровоградської філії ПриватБанку Ростислав Масло, .
Зацікавленість гостей викликала презентація керівника установи про досягнення колективу ПриватБанку, місце серед конкурентів, перспективи розвитку найбільшого державного банку, впровадження новітніх технологій та продуктів.
