22жовтня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Відомий тренер із Кропивницького запропонував Президенту України свій унікальний досвід

СУСПІЛЬСТВО

Відомий тренер із Кропивницького запропонував Президенту України свій унікальний досвід

Відомий у Кропивницькому засновник спортивного клубу «Борець» і тренер джиу-джитсу Євген Скирда опублікував у соцмережі звернення до Президента України, у якому пропонує власний досвід задля розвитку визнання України. 

18 20

«Шановний Володимире Олександровичу, мене звати Євген Скирда, я засновник спортивної команди "Борець" в м. Кропивницькому. За короткий термін ми створили команду світового рівня з нуля, без копійки бюджетних коштів в маленькому місті.

Сьогодні у нас займаються сотні дітей, ми залучили спонсорів в тому числі міжнародні компанії, ми створили унікальний спортивний табір в який їдуть діти зі всієї країни і з-за кордону. Ми піднімали Український прапор на п'єдесталах по всьому світу. У нас є унікальний досвід, яким ми готові з радістю поділиться і впроваджувати його на рівні всієї країни. У нас немає ніяких політичних амбіцій, нам не потрібні мандати і посади, ми хочемо лише допомогти змінити нашу країну на краще.

Ми приїдемо до вас на зустріч в будь-який зручний для вас час, також з радістю приймемо вас у нас в гостях на спортивній базі "Борець" в Кропивницькому», – йдеться у повідомленні.