22жовтня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині вживаються заходи щодо збереження новозбудованих доріг

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині вживаються заходи щодо збереження новозбудованих доріг

18 21Зважаючи на спекотну погоду, набуває актуальності питання обмеження руху вантажного автотранспорту. Тому необхідно здійснити  усі заходи для того, аби зберегти нові дороги і зупинити руйнування тих доріг, які вже відпрацювали певний проміжок часу.

На цьому наголосив т.в.о. голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко на апаратній нараді. 

Посадовець зазначив, що першочерговими є питання обмеження руху великовантажних автомобілів та організація місць для тимчасових стоянок. 

Нагадаємо, що з настанням спеки, при температури повітря понад 28ºС, по всій мережі автомобільних доріг міжнародного, національного та регіонального значення Кіровоградщини введено обмеження та заборону руху вантажного транспорту масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн із 7.00 до 22.00 години.

«Для комфорту водіїв облаштовано 24 майданчика відстою транспорту. Вони знаходяться біля населених пунктів, автозаправок, станцій техобслуговування та кафе. Також є окремі майданчики на АЗС, які можуть бути використані для тимчасового перебування великовантажних автомобілів у спекотний період», – повідомив під час засідання начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко.

https://www.facebook.com/kirovogradskaoda/