22жовтня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Вулиці Кропивницького незабаром перетворяться на трасу для перегонів раритетних авто

СУСПІЛЬСТВО

Незабаром Кропивницький зустріне учасників автомобільних перегонів «Зіркове раллі» для класичних авто, яке цьогоріч фінішуватиме на Театральній площі обласного центру.

18 24

Із особливостями історичного раллі та програмою перебування його учасників у нашому місті ознайомили  начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний та власник відомої у місті галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов під час прес-конференції сьогодні, 18 червня.

«Традиційно сучасне раллі історичних автомобілів  завершувалося в Одесі. Але завдяки нашій активності та підтримці міського голови Кропивницького 12 липня близько 50 екіпажів «Зіркового раллі» фінішуватимуть в нашому місті, на Театральній площі», – відзначив Микола Цуканов.

Перегони, як спортивні змагання, включатимуть у себе і два місцевих етапи. Перший міський – вулицями Кропивницького і обласний, за маршрутом: Кропивницький – Олександрівка – Знам’янка – Кропивницький.

Тож на кропивничан упродовж двох днів очікує справжнє авто фестивальне шоу.

Запрошуємо усіх на Театральну площу, де 12 липня о 13.00 розпочнеться фініш Всеукраїнських перегонів, а наступного дня, 13 липня, пройде нагородження переможців за сумою трьох етапів змагань.

«Міська влада теж готує спеціальний сюрприз для учасників раллі. Ним стане спеціально заснований приз для гонщиків. Але у якій номінації – поки що таємниця», – створив інтригу Сергій Колодяжний.