22жовтня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Дружба, що лікує: до особливих дітей Кропивницького завітали мегапозитивні гості (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Дружба, що лікує: до особливих дітей Кропивницького завітали мегапозитивні гості (ФОТО)

До центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Кропивницького в гості завітали службові чотирилапі друзі - Аля, Лакі, Атер, які змалечку служать у поліції.

19 9

Про це у Фейсбуці поінформувала Людмила Шукрута.

Зустріч з чотирилапими друзями пройшла в мегапозитивній атмосфері спілкування, обіймів та релаксації. Діти, навіть ті, які побоювалися собак, намагалися доторкнутися до незвичайного гостя та познайомитися з ним. 

19 10

Кінологи Кіровоградщини продемонстрували здібності та навички своїх службових помічників у пошуку предметів. 

«Велечезна вдячність керівництву Головного управління Національної поліції Кіровоградської області, начальнику кінологічного центру майору поліції Матвєєму Артему та лейтенанту поліції чарівній Елена Дмитращук за подаровані гормони щастя!!! Маємо надію на подальшу співпрацю з нашою великою родиною «Серце матері» , адже під час таких сеансів каністерапії у дітей та  дорослих виділяється велика кількість ендорфінів (гормонів щастя), які мають заспокійливу дію, покращення настрою і самопочуття, а це так важливо для наших діток! А ми, всі разом, отримуємо велику віддачу, коли бачимо їхню посмішку!», - йдеться у повідомленні.

19 11

19 12