СУСПІЛЬСТВО
Обласний центр чи нова об’єднана громада: мешканці району Кропивницького мають зробити вибір
- Останнє оновлення: 01 липня 2019
Громада Селища Нового має сама вирішити, чи об’єднатися з селиом Грузьким та створити нову об’єднану територіальну громаду, чи стати повноправними кропивничанами.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 1 липня.
«Я не можу не прокоментувати останні події щодо територіальної приналежності селища Нового. Ми маємо роз’яснити людям усі переваги цього об’єднання. Люди, які поставили за мету розвалити селище, аби привласнити 100 чи 200 гектарів землі, годують громаду «гарними» обіцянкам. Але їм не важливо саме селище, для них головне – вартість землі, на якій воно розташоване», – зазначив міський голова.
Читайте також: У Кропивницькому обурена громада повстала проти дій частини депутатського корпусу
