СУСПІЛЬСТВО
Вчителі Олександрії цьогоріч отримають відпускні вчасно і в повному обсязі
- Останнє оновлення: 05 липня 2019
Олександрійські вчителі в цьому році не матимуть проблем із виплатою відпускних.
Про це повідомив міський голова Степан Цапюк під час зустрічі з журналістами.
«Ми отримали додаткове фінансування із держбюджету з розрахунком того, що до кінця року більше не проситимемо додаткових коштів», - зазначив очільник міста.
Також він запевнив, що скорочення працівників у навчальних закладах теж не передбачається.
https://www.facebook.com/Oleksandriya/
