СУСПІЛЬСТВО
Новоукраїнських випускників преміювали за достойне навчання (ФОТО)
- Останнє оновлення: 10 липня 2019

У Новоукраїнській міській раді третій рік поспіль вручають премії випускникам, які закінчили школу із золотими та срібними медалями.
Так, учора, 9 липня, усіх медалістів, їхніх батьків, класних керівників, директорів традиційно гостинно зустрічали в міськраді. Теплі слова привітань прозвучали від міського голови Олександра Корінного, начальника відділу освіти виконавчого комітету Тетяни Стратонової, батьків, директорів та класних керівників.
За високі досягнення у навчанні премією Новоукраїнської міської ради нагородили:
випускника Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер" Назара Володимировича Старенченка,
випускницю Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Ірину Платонівну Колесник,
випускника Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Іллю Сергійовича Шевченка,
випускницю Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад" Євгенію Володимирівну Мелешко.
Батьки "золотих" випускників отримали подяки від Новоукраїнської міської ради.

