24січня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому буде нова дорога по провулку Об’їзному й закінчать ремонт мосту

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому буде нова дорога по провулку Об’їзному й закінчать ремонт мосту

66641160 2872042512838019 9029860726260367360 o

Добігає кінця каденція чинного парламенту України. Тож, обранці поспішають доробити те, що намітили.

В останні два дні роботи в Верховній Раді, Міністерствах і Бюджетному комітеті парламенту прийняли чимало довгоочікуваних рішень. Про це на своїй сторінці у фейсбуці інформує народний депутат Олександр Горбунов.

Він наголошує, що завдяння, які ставив перед собою, вважає виконаними. По всій території України триває робота з реалізації проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, соціально-економічного розвитку, підуть кошти на реалізацію багатьох програм, в тому числі на ремонт і будівництво спортивних 50-ти та 25-ти метрових басейнів, палаців спорту, а також на створення та ремонт спортивних комплексів при загальноосвітніх начальних закладах.

«Що стосується рідного Кропивницького, він далеко не залишився поза увагою. Скоро будуть розпочаті ремонтні роботи по вул. Полтавській, з’явиться нова дорога по провулку Об’їзному й закінчиться ремонт мосту, а також буде здійснено ремонт спортивних залів у школах Кропивницького №№ 19, 29 і 35, також з’явиться вуличний спортивний майданчик у школі № 19. Вчорашнім рішенням комісії в Мінекономіки ми виділили додаткові кошти для нашої Льотної академії», – повідомив Олександр Горбунов.

І що з 1 вересня нинішнього року ставка заробітної плати для педагогічних працівників вищих навчальних закладів, оплата праці яких не здійснюється за рахунок освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам, зросте на 10 відсотків.