22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Що заважає тепловикам Кропивницького гідно підготуватися до зими

СУСПІЛЬСТВО

Що заважає тепловикам Кропивницького гідно підготуватися до зими

Мешканці Кропивницького заборгували понад сто мільйонів гривень теплогенеруючим підприємствам обласного центру.

12 19

Про це йдеться у відеосюжеті UA:Кропивницький.

83,5 мільйона гривень – борг перед підприємством «Кіровоградтепло», яке опалює дві третини міста та ще понад 20 мільйонів містяни винні підприємству «Теплоенергетик», які обігрівають решту міста. 

Про це розповіли керівники підприємств  Анатолій Таран та Олександр Чельник. 

За таких обставин тепловики не можуть належним чином підготуватися до опалювального сезону.

Нагадаємо, 26 квітня 2019 року ДП «Кіровоградтепло» було повернуто до комунальної власності та передано на баланс «Теплоенергетика». Наразі ці два підприємства стали одним цілим.