СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині бюлетень винесли з дільниці, ще один – зіпсували
- Останнє оновлення: 21 липня 2019

На Кіровоградщині до поліції області станом на 15.00 направили 29 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.
Серед них 10 стосувалися незаконної агітації, 2 – неточностей у списках виборців, 2 – видачі бюлетенів без надання документів, 2 – винесення бюлетеня за межі дільниці, 1 -– підкупу виборців, 1 – псування бюлетеня та інших порушень. Перевірка за отриманими заявами триває.
Довдково: робоча група ситуаційного центру поліції області продовжує узагальнювати та аналізувати інформацію щодо ситуації, пов’язаної з виборчим процесом, зокрема щодо реагування на звернення громадян на місцях.
