СУСПІЛЬСТВО
Гастрофест: на Кіровоградщині пропагували й дегустували національні страви (ФОТО)
- Останнє оновлення: 23 липня 2019

У Світловодському районі вже вдруге провели туристичний гастрономічний фестиваль.
Його організували у дні сіл Великоандрусівської об’єднаної територіальної громади: Подорожнього, Нагірного, Калантаєва та Великої Андрусівки. Про це інформує інтернетвидання "Світловодськ".
Гастрономічний тур стартував у селі Подорожньому, там головною стравою дня став борщ.
В облаштованому курені у двох казанах Ольга Головко приготувала 200 літрів запашної української страви.
Паралельно провели конкурс вареників, до участи в якому долучилися 16 господинь.
Сирною продукцією безплатно пригощав підприємець Олег Медяник. Ті, кому смакувало, могли придбати сири за помірними цінами.
Для дітей діяла розважальна програма і безкоштовний батут. Учасників конкурсів нагороджували солодкими призами.
Концертна програма для дорослих відбулася за участі вокальних колективів «Подорожанка», «Горлиця» та гурту «Крила».






Фото – звідси
