СУСПІЛЬСТВО
Як дошкільнята Кропивницького привітали працівників торгівлі з професійним святом (ФОТО)
- Останнє оновлення: 25 липня 2019
Сьогодні, 25 липня, у міський раді Кропивницького пройшли урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі.

Від імені міського голови та міської ради "іменинників" привітали заступники очільника обласного центру Олександр Мосін та Андрій Паливода, а також виконуюча обов’язки директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Тетяна Ломова.
«Шановні колеги, я можу так звертатися до вас, адже сам донедавна працював у цій сфері. Хочу побажати добра, затишку і, саме головне, аби до вас завжди заходили із посмішкою ваші постійні покупці», – зазначив у вітальному слові Олександр Мосін.


Цього дня найкращі торговельні працівники Кропивницького отримали грамоти та відзнаки від обласної та міської влади, а найкращі трудові колективі нагородили подяками економічного департаменту.
«Ми не маємо можливості нагороди кожного працівника, тому висловлюємо подяку цілому колективу. Бажаю зростання товарообігу, розширення торговельної інфраструктури в місті, створення нових робочих місць і гарних вам клієнтів. Миру, добра і благополуччя в ваших родинах. Хочу, аби ми завжди находили спільну мову та надалі працювали на благо нашого рідного міста», – наголосила Тетяна Ломова.


Фінальним подарунком для присутніх став виступ вихованців дитячого дошкільного закладу «Оленка».

