СУСПІЛЬСТВО
Міського голову Кропивницького просять допомогти побороти амброзію в окремо взятому дворі
- Останнє оновлення: 02 серпня 2019
Сезон цвітіння амброзії – в розпалі. І хоч у Кропивницькому її останнім часом стало помітно поменше, все ж вона є.
І декому з мешканців ця алергічна рослина так дошкуляє, що вони звертаються по допомогу вже до самого міського голови.
Так, кропивничанка Валентина Токарчук апелює до влади через фейсбук.
«Шановний пане міський голово! Допоможіть викосити амброзію! 23 липня зверталась, від імені мешканців будинку, на гарячу ліню міського голови з проханням допомогти вирішити проблему- викосити бур’яни вздовж будинку № 28, що по вул Вокзальній, та напроти цього будинку (ділянку прилеглу до моста на Ковалівці). Акцентувала і на тому, що минулого тижня комунальники косили бур’яни по всій вулиці Вокзальній і невідомо чому залишили невикошеною територію біля нашого будинку і напроти. 24 липня бригада комунальників викосила смугу з боку будинку, а напроти (відкіс біля мосту) не викосила, там квітує амброзія і понині, до пів метра і вище. У мене питання: хто повинен контролювати спецінспекцію, невже заявник? Чи потрібно просити допомоги у Президента України у боротьбі з амброзією у Кропивницькому?», – йдеться в повідомленні.
Пані Токарчук додала, що на гарячій лінії й повідомили, що термін розгляду заяви – 15 днів і запропонували зателефонувати у спецінспекцію.
