СУСПІЛЬСТВО
Як на Кіровоградщині боряться з карантинними рослинами
- Останнє оновлення: 08 серпня 2019
В Олександрії триває покіс трави, а також знищення амброзії у рамках місячника боротьби з карантинними рослинами.
Протягом останніх днів працівники КП «Благоустрій» викосили узбіччя вулиць 6-го Грудня та Знам’янської. Покосили у приватному секторі по вул. Козацький шлях, Пушкіна і Запорізькій. Також комунальники підстригають кущі спіреї на пл. Л.Попова. На черзі – тримерування в’їзду до міста з Кременчуцького напрямку, поінформували у пресслужбі міської ради Олександрії.
Триває покіс трави і на прибудинкових територіях багатоповерхівок.
