22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині запрацює система єдиної диспетчерської служби за 12 мільйонів гривень

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині запрацює система єдиної диспетчерської служби за 12 мільйонів гривень

0808190402 1

Про це поінформував перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

На ці цілі з обласного бюджету планують витратити понад 12 мільйонів гривень.

"Завершили тендер та розпочинаємо роботи по створенню єдиної диспетчерської служби 103 Центру екстреної медичної допомоги на Кіровоградщині", – зазначив пан Коваленко. 

100 бригад екстреної медичної допомоги, що працюють в області, отримають обладнання, яке дасть можливість надавати допомогу екстериторіально. Комп'ютерна програма визначатиме найближчу до пацієнта бригаду, найкоротший шлях, найближчу лікарню для ймовірної госпіталізації хворого.

"За таким принципом уже працюють 20 бригад у Кропивницькому, наступного тижня плануємо долучити 2 бригади з Кропивницького району", – наголосив посадовець.