СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині запрацює система єдиної диспетчерської служби за 12 мільйонів гривень
- Останнє оновлення: 09 серпня 2019

Про це поінформував перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.
На ці цілі з обласного бюджету планують витратити понад 12 мільйонів гривень.
"Завершили тендер та розпочинаємо роботи по створенню єдиної диспетчерської служби 103 Центру екстреної медичної допомоги на Кіровоградщині", – зазначив пан Коваленко.
100 бригад екстреної медичної допомоги, що працюють в області, отримають обладнання, яке дасть можливість надавати допомогу екстериторіально. Комп'ютерна програма визначатиме найближчу до пацієнта бригаду, найкоротший шлях, найближчу лікарню для ймовірної госпіталізації хворого.
"За таким принципом уже працюють 20 бригад у Кропивницькому, наступного тижня плануємо долучити 2 бригади з Кропивницького району", – наголосив посадовець.
