СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині в ОТГ звели ще один спортивно-ігровий майданчик для дітей
- Останнє оновлення: 12 серпня 2019

У рамках проекту «Здорові діти – здорова нація» у Новоукраїнській ОТГ відкрили новий дитячий спортивно-ігровий майданчик.

Проєкт ініціювали мешканці мікрорайону П’ятихатки і подали його на конкурсу «Влада і громада – разом!». Це дало можливість, заручившись підтримкою місцевої влади у його реалізації і власноруч долучитись до створення корисних локацій у населеному пункті, йдеться на сайті Новоукраїнської міськради.
Жителі мікрорайону підготували місце для майбутнього майданчика, разом із спонсорами встановили огорожу та лавочки. За кошти Новоукраїнської міської ради (62,3 тис. грн) придбали ігрове та спортивне обладнання (гойдалки, балансири та ін.).
Реалізація міні-проєктів в Новоукраїнці триває. У процесі завершення знаходяться ще шість громадських ініціатив: «Активісти», «Наше майбутнє», «SMART-подвір’я», «L.A.P.A.», «Від козацьких старшин - до спортивних вершин», «Дитячий ігровий та спортивний майданчик».

