СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому громадські ативісти обговорять механізми взаємодії з владою
- Останнє оновлення: 14 серпня 2019
Завтра, 16 серпня, у міській раді Кропивницького проведуть круглий стіл на тему: “Взаємодія органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства – запорука сталого розвитку територіальної громади міста Кропивницького”.
Як повідомили у відділі з питань внутрішньої політики міської ради, програма круглого столу складатиметься із чотирьох модулів:
- Прозора влада. Механізми взаємодії влади і громадськості.
- Оцінка діяльності міської ради за напрямком “взаємодія з громадськістю” (за результатами моніторингів ІГС).
- Он-лайн інструменти залучення громадян до вирішення питань місцевого значення.
- Обговорення проєкту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Кропивницькому на 2020-2021 роки “Діалог”.
Початок о 14.00, кабінет 215. Активні мешканці міста запрошуються до участі у роботі круглого столу.
