СУСПІЛЬСТВО
Кіровоградщина: на аварійній гідротехнічній споруді вже встановили два каркаси арматури
- Останнє оновлення: 16 серпня 2019

В облдержадміністрації провели нараду щодо реконструкції гідротехнічної споруди у Благовіщенському.
Дамба з’єднує дві частини міста, тож питання завершення робіт гостро стоїть перед громадою, місцевою і обласною владою (замовником є управління капітального будівництва ОДА). Учасники наради, склали графік робіт.
Бетонування споруди мало розпочатися 15-16 серпня, після чого будівельники проводитимуть роботи з гідроізоляції стін ззовні, бокову засипку та розпочнуть роботи з перекриття.
Уже встановили два каркаси арматури, змонтовали опалубок правого боку, висотою 2,5 м і будівельники розпочали її заливку сульфатостійким бетоном.
Читайте також: На Кіровоградщні перехід, зруйнований великою водою, відновлять до вересня
Водіям Кіровоградщини через аварійну дамбу доводиться долати зайвих 12 кілометрів
