СУСПІЛЬСТВО
Підготовка соціальної сфери Кропивницького вже має вийти на фінішну пряму – Андрій Райкович
- Останнє оновлення: 19 серпня 2019
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович закликав керівників виконавчих органів посилити відповідальність за прийняття управлінських рішень та сконцентруватися на поточній роботі.
Не можна допустити розбалансованості і соціальної напруги у всьому складному господарстві міста, відзначив очільник міста під час апаратної наради учора, 19 серпня. Питанням номер один, наголосив Андрій Райкович, у роботі міської ради залишається підготовка до нового опалювального сезону. Процес забезпечення стабільної роботи міського господарства в осінньо – зимовий період ніколи не був легким. Але цього року місто повернуло в комунальну власність орендоване ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» майно теплогенеруючого підприємства, запуск якого потребує суттєвих фінансових, матеріальних і трудових ресурсів. Тож необхідно виконати ще чимало роботи, щоб тепло вчасно надійшло до помешкань кропивничан і об’єктів соціальної інфраструктури міста, інформує пресслужба міста.
"Нині необхідно, щоб депутати міської ради затвердили передавальний баланс,спеціалісти мають перевірити все теплове господарство, що повертається у власність громади. І вже зараз зрозуміло, що нічого доброго ми не отримали у спадок. Але ремонти на котельнях, випробування агрегатів, мереж тривають. Підготовка соціальної сфери освіти, медицини, культури має вже вийти на фінішну пряму. Спеціалісти ЖЕО повинні проінспектувати всі житлові будинки, підвали, дахи, вікна і двері у під'їздах", – зазначив мер.
Андрій Райкович поставив вимогу керівництву КП “Теплоенергетик” – планово виконувати необхідні поточні ремонти, а міська рада, запевнив, допоможе здійснити усі необхідні стратегічні кроки.
