СУСПІЛЬСТВО
Депутати Кропивницького оголосили про вихід із двох фракцій
- Останнє оновлення: 27 серпня 2019
Сьогодні, 27 серпня, у Кропивницькому розпочалася шістнадцята сесія міської ради сьомого скликання.
На початку засідання міський голова Андрій Райкович поінформував присутніх про розпуск двох фракцій.
Так, про припинення своєї діяльності оголосили депутати фракцій «Опозиційний блок» та «Блок Петра Порошенко «Солідарність». Останні одночасно повідомили про створення нової фракції «Європейська солідарність».
