22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині вшанували загиблих захисників України

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині вшанували загиблих захисників України

IMG 6404Учора, 29 серпня, перед початком засідання члени виконавчого комітету Олександрійської міської ради хвилиною мовчання вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

З нагоди скорботної дати біля пам’ятного хреста на площі Героїв Чорнобиля, що в Олександрії, покладали квіти.

У заході взяли участь військовослужбовці в/ч2269, учасники АТО і ООС, родини загиблих, міський голова Степан Цапюк, депутати, представники влади, представники громадських організацій та жителі міста.