СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині вшанували загиблих захисників України
- Останнє оновлення: 30 серпня 2019
Учора, 29 серпня, перед початком засідання члени виконавчого комітету Олександрійської міської ради хвилиною мовчання вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
З нагоди скорботної дати біля пам’ятного хреста на площі Героїв Чорнобиля, що в Олександрії, покладали квіти.
У заході взяли участь військовослужбовці в/ч2269, учасники АТО і ООС, родини загиблих, міський голова Степан Цапюк, депутати, представники влади, представники громадських організацій та жителі міста.
