СУСПІЛЬСТВО
Чому в Кропивницькому містяни скаржаться на перегорілі лампи та старі маршрутки
- Останнє оновлення: 02 вересня 2019
Очільник Кропивницького доручив міськсвітлу взяти на контроль і перевірити всі об’єкти освітлення міста.

На цьому він наголосив під час наради у міській раді сьогодні, 2 вересня.
«Лампи перегоріли. Ми встановили ліхтарі, аби вони освітлювали темні зони та тротуари. Люди на прийомах скаржаться і просять навести порядок», – зазначив Андрій Райкович.
Також він звернувся до управління транспорту та зв’язку міськради, аби ті зібрали нараду із власниками маршруток та донесли розпорядження щодо поліпшення зовнішнього вигляду та технічного стану машин, які задіяні у пасажироперевезеннях.
«Далеко ненайкращий технічний стан. Автопарк не поновлюється, машини експлуатуються до повного зносу», – поінформував міський голова.
