СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині руйнується міст, який сполучає два мікрорайони одного міста (ФОТО)
- Останнє оновлення: 19 вересня 2019
В Олександрії руйнується міст, який сполучає два мікрорайони міста.

Про це повідомляє Суспільне.
На мосту, через який щодня їздить великогабаритний транспорт, є дірки та тріщини, з одного боку відсутні перила. Місцевий житель Ігор Глущенко розповідає, що ще три роки тому звернувся до міського голови Олександрії з проханням відремонтувати споруду.
Та олександрійський міський голова Степан Цапюк міст аварійним не вважає.
«… Саме мостове покриття, дорожнє покриття – у відмінному стані. Виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття. Єдине, що металісти взяли і зрізали перила. Там тільки немає перил. На безпеку руху це не впливає», – запевняє чиновник.

За словами Ігоря Глущенка, якщо протягом місяця міська влада не почне ремонтувати міст, то він із місцевими жителями перекриють дорогу.
Більше дивіться тут.
