СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині відзначили річницю створення батальйону, який одним із перших став на захист держави
- Останнє оновлення: 23 вересня 2019
П'ятиріччя створення 55-го автомобільного батальйону "Чорний ліс" відзначили у військовій частині в селищі Лісове Олександрівського району.
Про це повідомляє ua: кропивницький
У серпні 2014 року до його лав увійшли уродженці Кіровоградської області.
Бойові завдання бійці батальйону виконували у зоні проведення АТО під Дебальцевим Донецької області, Маріуполем, у Донецькому аеропорту.
Пам'ять побратимів, які загинули, захищаючи Україну, вшанували біля обеліску.
