20січня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО До дня народження рідного міста у Кропивницькому вручили відзнаки та нагороди (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

До дня народження рідного міста у Кропивницькому вручили відзнаки та нагороди (ФОТО)

Сьогодні, 21 вересня, Кропивницький – визнаний містом машинобудівників та театралів, хореографів, педагогів і музикантів, нобелівських лауреатів, архітекторів, філософів та художників, славних трудівників, хоробрих воїнів та талановитої молоді, відзначає свій ювілей.

21 14

Привітати громаду зі знаменною датою на площу перед міською радою завітали перші особи міста, області, відомі діячі та ті, хто багато років пліч-о-пліч робить усе, аби про невеличке місто у центрі України дізналися в усьому світі.

21 19

«Сьогодні ми відзначаємо велику дату. В історії нашого міста навічно закарбовані імена великих Винниченка, Нейгауза, Осмьоркіна, корифеїв театру. Та головне надбання Кропивницького – це чудові люди. Саме разом із вами ми робимо велику справу – будуємо місто, розвиваємо економіку, створюємо нові робочі місця, комунальний сектор економіки. І все це задля того, аби Кропивницький набув ознак сучасного, красивого, самобутнього європейського міста мудрих, розумних та надзвичайно талановитих людей. Я щиро вдячний громаді, депутатському корпусу, виконавчому комітету за велику підтримку, порозуміння щодо ідеї розбудови нашого міста. Зі святом усіх!», –  зазначив у вітальному слові почесний громадянин міста та його очільник Андрій Райкович.

21 15

Із нагоди 265-ої річниці від дня заснування Кропивницького за визначні заслуги перед містом почесними нагородами та подарунками від обласної і міської рад, виконавчого комітету були відзначені найкращі промисловці, підприємці, будівельники, комунальники, військові, спортсмени, освітяни та митці міста.

21 17

21 20

21 21

21 18

21 22

21 27