СУСПІЛЬСТВО
На День міста у Кропивницькому провели фестиваль, під час якого дегустувати їжу могли не всі (ФОТО)
- Останнє оновлення: 23 вересня 2019
Фестиваль чотирилапих друзів DOG FEST «Смачна кісточка» вже вдруге відбувся у Кропивницькому в рамках святкування Дня міста.

Про це інформує пресслужба міської ради Кропивницького.
DOG FEST сподобався кропивничанам і став традиційним. За словами організатора фестивалю Андрія Лейбенка, програма фестивалю була досить насиченою: змагання на краще фото серед школярів зі своїм чотирилапим вихованцем, конкурс малюків «Намалюй свого улюбленця», дегустація кормів «Green Petfood», благодійний ярмарок, верхова їзда, організована кінним клубом «Terra Equina», демонстрація грумерських салонів «Dandy Dog» та «Groomvik», консультації ветеринарів.

Після завершення фестивалю всі учасники отримали грамоти та призи, а глядачі DOG FESTу – гарний настій та море позитиву.








