СУСПІЛЬСТВО
У місті на Кіровоградщині закликають не псувати спільне майно громади
- Останнє оновлення: 26 вересня 2019
В Олександрії комунальники вчергове відремонтували місток у парку ім. Т. Шевченка.

Про це йдеться на сайті Олександрійської міської ради.
Декілька місяців тому працівники комунальної служби полагодили місток. Проте днями виявилося, що деякі дошки відсутні, а ще декілька – зіпсовані від мотоциклів, що часто тут їздять.
Працівники КП «Благоустрій» знову оперативно попрацювали для безпеки пішоходів.
Міська влада закликає олександрійців дбайливо ставитися до спільного майна громади і поважати роботу комунальників.
Фото: Сучасна Олександрія
