23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У місті на Кіровоградщині закликають не псувати спільне майно громади

СУСПІЛЬСТВО

У місті на Кіровоградщині закликають не псувати спільне майно громади

В Олександрії комунальники вчергове відремонтували місток у парку ім. Т. Шевченка.

19 09 209

Про це йдеться на сайті Олександрійської міської ради.

Декілька місяців тому працівники комунальної служби полагодили місток. Проте днями виявилося, що деякі дошки відсутні, а ще декілька – зіпсовані від мотоциклів, що часто тут їздять.

Працівники КП «Благоустрій» знову оперативно попрацювали для безпеки пішоходів.

Міська влада закликає олександрійців дбайливо ставитися до спільного майна громади і поважати роботу комунальників.

Фото: Сучасна Олександрія