СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині юристів привітали з професійним святом (ФОТО)
- Останнє оновлення: 09 жовтня 2019

Учора, 8 жовтня, в обласному центрі відбулися урочистості, під час яких привітали з Днем юриста та нагородили кращих правників області.

"Є гарний вислів "Бережи порядок, а порядок збереже тебе". І дійсно, закон оберігає як кожного окремо, так і суспільство в цілому. Саме ви, юристи, стоїте на сторожі права. Хочу побажати, щоб у нашій країні завжди дотримувалися верховенства законів і щоб усі ми жили в мирній та правовій державі", – зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський.
Чиновник вручив кращим юристам області відомчі відзнаки. Правників Кіровоградщини також привітали начальник головного територіального управління юстиції в області Вадим Гуцул, заступник голови міської ради Кропивницького Наталія Дзюба, представники Нотаріальної палати України в області, керівники громадських організацій, які співпрацюють з органами юстиції.
Провідні хореографічні колективи області та вокалісти подарували юристам з нагоди свята концерт.
