23вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині люди понад рік живуть в аварійному будинку, під яким утворилася шестиметрова яма

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині люди понад рік живуть в аварійному будинку, під яким утворилася шестиметрова яма

У Новомиргороді більше року люди живуть у двоповерховому восьмиквартирному будинку, який буквально провалюється в катакомби. Під будівлею утворилася  6-метрова яма. 

19 10 86

Про це розповіла голова об’єднання співвласників багатокравртирних будинків (ОСББ) Надія Нестеренко, повідомляє Суспільне.

За її словами, через відсутність проектно-кошторисної документації, мешканці виконують ремонти самостійно.

На ремонт двоповерхового восьмиквартирного будинку жителі витратли понад 30 тисяч гривень. 40 тисяч гривень отримали від міської ради – розповідає голова ОСББ. Скільки грошей необхідно, щоб  зупинити руйнування будинку,  не знає.

19 10 87

Жити у будинку небезпечно – каже міський голова Новомиргорода Ігор Забажан. Від переселення в інший будинок люди відмовилися. За його словами, зробити проектно-кошторисну документацію зараз не можливо.

«Немає сьогодні в Україні організації, яка може зробити геологію подібного випадку. Ми зверталися більш ніж в тридцять науково-дослідних і різних приватних компаній, щоб це зробити, але на жаль нам ніхто не може допомогти в цьому. Допомагаємо їм фінансово, дя того, щоб відремонтувати цей будинок. Плануємо на наступній сесії бюджетній, яка в нас відбудеться, ще виділити кошти. Ще тисяч 20, можливо, 40. Я буду пропонувати депутатам, побачимо, які будуть можливості бюджету», – говорить міський голова.

Наступне засідання сесії відбудеться за місяць.

Більше дивіться у відео.