СУСПІЛЬСТВО
Троє жителів Кіровоградщини захворіли через укуси членистоногих тварин
- Останнє оновлення: 10 жовтня 2019
Три випадки хвороби Лайма зареєстрували в Кіровоградській області за тиждень.

Про це повідомила заступниця директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук, інформує UA: Кропивницький.
За її словами, на цю хворобу занедужали 44-річні чоловік та жінка зі Знам’янки тa 50-річний житель обласного центру.
Хвороба Лайма — це інфекційна недуга, яка вражає суглоби, шкіру та нервову систему. Переносять інфекцію до людини кліщі (дрібні членистоногі тварини, підклас класу Павукоподібні).
У цьому році зареєстрували 59 випадків цього захворювання у Кіровоградській області.
Більше дивіться у відео.
