СУСПІЛЬСТВО
Мешканці Кропивницького пообіцяли дбати про своїх «зелених» підопічних
- Останнє оновлення: 15 жовтня 2019
Сотні кропивничан з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії та Свята Покрови Пресвятої Богородиці підтримали заклик прийти до міського саду і долучитися до висадження дерев Перемоги.

За ініціативи Олександра Горбунова у суботу, 12 жовтня, парк Перемоги наповнився мешканцями міста – сюди прийшли родинами, з дітьми. До акції долучилися кропивницькі школярі, студентство, учасники АТО.

Загалом, цього дня культурний осередок Кропивницького поповнився 115 молодими деревцями, за якими учасники висадки пообіцяли дбайливо доглядати.



http://www.kr-rada.gov.ua
