01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині правоохоронці організували спортивне свято для молоді (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині правоохоронці організували спортивне свято для молоді (ФОТО)

15 10 prof 1

Захід пройшов на базі Центральноукраїнського ліцею-інтернату в Олександрійському районі.

15 10 prof 2

Програма включала в себе спортивні змагання, конкурси та вікторини, а також профорієнтаційну роботу, під час якої поліцейські розповідали майбутнім випускникам про особливості та переваги служби, поінформували в секторі  комунікації поліції області.

15 10 prof 3 1
Для участі у змаганнях до міста Олександрії прибули представники 36 команд з усіх районів Кіровоградської області. Всього у заході взяли участь більше двох сотень учнів.

15 10 prof 6
15 10 prof 5Між собою діти змагалися за звання найсильнішого у конкурсах на силу, спритність і витримку. Демонстрували вміння та навики з виконання спортивних вправ, взяли участь в квестах.

У підсумку змагання завершилося нагородженням. Подяки за активну участь та прагнення до перемоги від керівника Управління кадрового забезпечення Нацполіції області отримала кожна з команд-учасниць. За словами Олександра Горбенка, діти показали високий рівень спортивної підготовки і головне - бажання і надалі працювати над розвитком своєї фізичної підготовки, яка знадобиться їм у дорослому житті та подальшій роботі.

Так, після спілкування з поліцейськими, юні спортсмени серйозно замислилися над питанням щодо вибору майбутньої професії. Отримавши відповідне запрошення, діти мріють у майбутньому стати частиною колективу поліції Кіровоградщини.