01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Власна справа: на Кіровоградщині пропонують започаткувати реабілітаційний однойменний проект для ветеранів війни

СУСПІЛЬСТВО

Власна справа: на Кіровоградщині пропонують започаткувати реабілітаційний однойменний проект для ветеранів війни

1610190507

Відповідну пропозицію розглянули вчора, 16 жовтня, за «круглим столом» за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, представників структурних підрозділів ОДА та територіальних органів міністерств і відомств України в області та громадських організацій учасників АТО/ООС.

Ініціатори зустрічі озвучили ідею щодо розробки та реалізації реабілітаційної програми, що передбачає ведення власної справи в аграрному секторі.

На переконання атовців, проект допоможе демобілізованим бійцям краще адаптуватися до мирного життя. Крім цього, завдяки фермерській діяльності, ветеранська спільнота зможе вирішувати проблемні питання бійців, дбати про власні родини та сім’ї загиблих військових, а також розвивати громаду.

Після тривалих обговорень шляхів реалізації відповідного проекту, Сергій Коваленко доручив відповідним службам опрацювати питання щодо пошуку вільних земельних ділянок та подальшого юридичного супроводу проекту. Подальші кроки реалізації проекту будуть розглянуті на наступному засіданні.

Учасники «круглого столу» також розглянули можливість реалізації проектів атовців через регіональний Фонд підтримки підприємництва.