28травня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому крок за кроком наполегливо працюють в напрямку забезпечення прозорості роботи міської влади

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому крок за кроком наполегливо працюють в напрямку забезпечення прозорості роботи міської влади

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу зустріч з представником Уповноваженого в південних областях секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександром Остапенком та регіональним представником Олегом Кошовим.

17 20

Під час зустрічі Олександр Остапенко відзначив, що регулярно відслідковує діяльність міської ради щодо забезпечення її доступності і наповнення відкритих баз даних.

Загалом посадовець  висловив задоволення результатами моніторингу, адже Кропивницький за останні роки зробив значні кроки в тому, щоб стати доступнішим і відкритішим для людей. У міській раді крок за кроком наполегливо працюють в напрямку забезпечення прозорості роботи міської влади. Єдине, чого в обласному центрі поки не вистачає – приміщення, де люди могли б ознайомлюватися чи вивчати необхідні їм нормативні документи.

Андрій Райкович запевнив, що це питання візьме на особистий контроль, і відповідне приміщення виділять у новозбудованому ЦНАПі.

"Улітку ми плануємо прийняти в експлуатацію сучасний  ЦНАП у форматі «Прозорий офіс» і обов’язково передбачимо у ньому таке приміщення. Ми ніколи не ховаємось, йдемо на спілкування з людьми і тримаємо системний зворотній  зв’язок, аби якомога більше людей могли бути почутими", –  наголосив Андрій Райкович..

Олександр Остапенко подякував міському голові за позицію та співпрацю.

http://www.kr-rada.gov.ua