СУСПІЛЬСТВО
Поліцейські Кіровоградщини присягнули на вірність народу України (ФОТО)
- Останнє оновлення: 18 жовтня 2019
Урочистості пройшли вчора, 18 жовтня, у головному управлінні НПУ Кіровоградщини.
Правоохоронці присягнули вірно служити України, сумлінно виконувати свої службові обов’язки та захищати законні права і свободи громадян, повідомили в секторі комунікації поліції області.
Зі словами вітання до молодих поліцейських, серед яких п̕ятеро жінок, звернувся начальник ГУНП в Кіровоградській області Роман Козьяков і побажав їм здоров’я, успіхів у службі, наснаги та поваги від людей, законні інтереси яких вони захищатимуть.

Поліцейські пройдуть спеціальне навчання, після якого п’ятеро з них працюватимуть дільничними офіцерами поліції, четверо служитимуть у секторах реагування патрульної поліції у територіальних підрозділах, а двоє будуть інспекторами ювенальної превенції.
Підтримати правоохоронців прийшли їхні майбутні колеги, рідні та друзі.

