СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: працівників водоканалу зобов’язали відповідати на дзвінки абонентів
- Останнє оновлення: 21 жовтня 2019
Кропивничани продовжують нарікати на роботу ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Про претензії до комунального підприємства поінформував головуючий на щопонеділковій апаратній нараді у міській раді заступник міського голови Олександр Мосін.
Посадовець попросив поінформувати представників водоканалу про підконтрольні питання та про хід їх вирішення.
«Наразі ми працюємо із тепловиками, через що є деякі затримки», – зазначила директорка Валентина Давадчук.
Олександр Мосін звернувся із проханням, аби диспетчери цього комунального підприємства відповідали на телефонні дзвінки та пояснювали ситуацію абонентам. А у разі відключення, воду до будинків мають постійно підвозити спеціальним транспортом.
Фото з соцмереж.
