06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Як у Кропивницькому протестували проти торгівлі людьми (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Як у Кропивницькому протестували проти торгівлі людьми (ФОТО)

SAM 3877

Днями мешканці Кропивницького з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми долучилися до всеукраїнської акції «Walk for Freedom/ Хода за свободу».

SAM 3910

У заході, що проходив під патронатом Міністерства соціальної політики України, узяли участь представники державних установ та громадських організацій, зокрема і Кіровоградського обласного центру зайнятості, поінформувала провідна фахівчиня зі зв’язків із громадськістю та пресою КОЦЗ Катерина Вишневецька.

Метою ходи було привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам видів та форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки та допомоги потерпілим.

Організатори акції хотіли наголосити на тому, що сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку.

«До компетенції державної служби зайнятості також відносяться питання попередження торгівлі людьми. Органи служби проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи. Додаткову інформацію зацікавлені можуть отримати на офіційному сайті та сторінці ОЦЗ у соціальній мережі Facebook», – зазначив заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Учасникам акції розповіли про форми та етапи протиправної діяльності, що треба знати, щоб не потрапити до рук шахраїв. Присутні також дізнались про взаємодію урядових та неурядових організацій з надання допомоги постраждалим.

У заході взяли участь близько сотні небайдужих містян.

SAM 3911