06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У місті на Кіровоградщині один за одним реалізовують важливі проекти

СУСПІЛЬСТВО

У місті на Кіровоградщині один за одним реалізовують важливі проекти

Вчора, 20 жовтня небайдужі жителі міста Новоукраїнки зібралися, аби посадити дерева для майбутнього міні-парку.

19 10 172

Про це йдеться на сайті Новоукраїнської міської ради.

«Не зупинятися на досягнутому!» – такий  девіз ініціативної групи «Добродії» (керівник Ігор Кідалов), яка без упину робить у місті добрі справи.

19 10 169

Ці люди не чекають, доки хтось прийде і зробить щось для них, а самі закочують рукава і працюють. Жителі мікрорайону уже відпочивають на дитячому майданчику «Іліция», граються на спортивному майданчику «Лужок», користуються відновленою криницею та чекають маршрутку на затишних зупинках.

19 10 170

А тепер, на їхню думку, ще й заклали фундамент великої справи – посадили дерева для майбутнього міні-парку. Для того, щоб реалізувати задум і зібрати людей, достатньо було лише одного оголошення у соціальних мережах – і все. Недільним ранком, біля майданчика «Лужок» зібралося багато чоловіків із лопатами, жінок з відрами та дітей, готових допомагати дорослим.

19 10 171

До справи долучилися геть усі: від зовсім маленьких дітей до людей поважного віку, приїхали на допомогу представники міської влади та просто небайдужі мешканці міста.

19 10 173

Активісти подякували Новоукраїнському міському голові Олександру Корінному за постійну підтримку у всіх починаннях і подарували футболку з логотипом ініціативної групи, тим самим визнавши його одним із «Добродіїв».

19 10 168

Читайте також:

На Кіровоградщині поряд із сучасним спортивним майданчиком «Basket» відкриють скейт-парк

На Кіровоградщині активісти перемогли в конкурсі з важливим міні-проектом «L.A.P.A» (ФОТО)

На Кіровоградщині є громада, дружня до дітей та молоді (ФОТО)