06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина стала першою в Україні у впровадженні нової пошукової системи

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина стала першою в Україні у впровадженні нової пошукової системи

Вчора, 5 листопада, в Кіровоградському обласному центрі зайнятості презентували інтерактивну мапу вакансій із  використанням «Googl maps».

06 6

Цей електронний додаток розробили задля зручності надання послуг непрацюючим громадянам, які шукають нову роботу.

За допомогою інтерактивної мапи користувач може дистанційно (через електронні гаджети чи персональний комп’ютер) здійснювати пошук актуальних вакансій не лише у межах району чи області, а і в інших містах, які під’єднані до неї.

«Кіровоградщина – перша в Україні, яка надала можливість громадянам скористатися цим нововведенням. Будь-яка людина може зайти на сайт обласного центру зайнятості в рубрику «Громадянам» і знайти підрубрику «Інтерактивна мапа вакансій». На ній спеціальною позначкою позначені вільні вакансії. За допомогою пошукової стрічки можна отримати інформацію за різними критеріями: професія, посада, заробітна плата, місцезнаходження, вимоги до кандидата», – розповіла провідна фахівчиня з питань зайнятості відділу роботодавців Ірина Майстерюк.

06 7

06 8

Мапу спеціалісти щоденно оновлюють, тому вакансії є актуальними, що допомагає непрацюючим прийти до найближчого центру зайнятості та посилаючись на електронні дані, отримати жадану роботу.

«Усі наші вакансії – це вакансії легальної роботи. Роботодавець подає відповідну форму звітності про те, що це робоче місце створене, воно є легальним і людина буде прийнята на роботу із зазначеною у додатку заробітною платою», – зазначив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

06 5