29лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому депутат спільно з мешканцями вирішують проблеми округу (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому депутат спільно з мешканцями вирішують проблеми округу (ФОТО)

23126 1200x800 2

Учора, 7 листопада, секретар міської ради, депутат виборчого округу №1 Андрій Табалов разом із мешканцями будинку по вулиці Генерала Жадова, 28 проінспектували хід та якість виконання ремонтних робіт дорожнього покриття на прибудинковій території.

23123 1200x800 2

На зустріч також запросили начальницю відділу капітального ремонту, реформування та розвитку житлово-комунального господарства Світлану Безродну. Про це інформує пресслужба міської ради.

Питання ремонту дороги біля будинку його мешканці вперше порушили перед своїм депутатом два роки тому. Андрію Табалову вдалося домогтися, щоб у програмі розвитку житлово-комунального господарства на нинішній  рік було закладено необхідні кошти. Відповідно до побажань мешканців будинку, фахівці розробили проект.

"Стало доброю традицією, коли ми спільно з громадою вирішуємо, що необхідно зробити у тому чи іншому дворі: дах, освітлення чи дорогу. Зараз мешканці хочуть внести деякі корективи до проекту, бо їм не потрібна тротуарна доріжка до трансформаторної підстанції, потрібна інша. Кошти майже ті самі, але людям буде набагато зручніше, крім того тут буде новий будівельний об’єкт — планується зведення ще однієї багатоповерхівки, тому треба узгодити план благоустрою одного будинку з планом цієї прибудинкової території", – зазначив Андрій Табалов.

Такий “народний контроль” спільно з людьми і профільними посадовцями міської ради, за словами Андрія Табалова, – звичайна робота для депутата.

"Можливо це трохи гальмує процес будівельних робіт, але потім у людей не буде претензій, бо всі роботи будуть зроблені відповідно до їхніх побажаньВід  задуму до прийомки готового об’єкта люди спостерігають за виконанням, і це правильно, бо це кошти громади. Тому, я вважаю, це єдиний правильний підхід до таких питань", – зауважив очільник депкорпусу.

23118 1200x800 2