09липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних тварин

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних тварин

Днями у Знам’янці у залі засідань міської ради пройшло підсумкове засідання Координаційної ради з впровадження та реалізації Громадського бюджету міста на 2020-й рік. За результатами проведеного голосування оголосили два проєкти-переможці, серед яких «Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин», повідомляє komora.info.

19 11 75

Нагадаємо, що у період з 17 жовтня по 6 листопада тривав процес голосування за чотири проєкти, а саме: «Будівництво майданчика для вигулу та дресирування собак», «Безкоштовна стерилізація домашніх тварин (котів та собак) для мешканців міста Знам`янки», «Бібліоцентр», «Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин».

Голосування відбувалося  он-лайн (за допомогою системи https://znam-budget.e-dem.in.ua/_ ) та оф-лайн – в пунктах для голосування.

Члени Координаційної ради звели разом результати  голосування, де  найбільшу кількість голосів серед малих проєктів  отримали два проєкти. Це «Бібліоцентр», вартість якого становить 50 тисяч гривень та  «Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин» вартістю 95  тисяч 200 гривень. Проєкти-переможці мають бути включені до фінансування Бюджету-2020 міста Знам’янка та винесені на розгляд найближчої чергової сесії міської ради.

Впровадження Громадського бюджету у Знам’янці відбувається вже другий рік поспіль.

Минулорічні проєкти  на сьогодні реалізовано частково. Так «Облаштування майданчика для сміття»  та «Гумове покриття спортивного майданчика» не завершили, а проект «Облаштування нової системи освітлення у сквері (освітлення) та зони Wi-Fi» ще не розпочали.

Фото: https://shkvarki.org

Читайте також:

У Кропивницькому збирають підписи на підтримку рішення щодо щомісячного бюджетного фінансування безпритульних тварин

Усе – на медикаменти: у кропивницькому притулку для тварин нічим годувати триста псів і котів

У Кропивницькому визначили народні проєкти-переможці: ще три – чекатимуть на рішення депутатів