11липня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому за допомогою електронної демократії розробили нову програму прозорості влади

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому за допомогою електронної демократії розробили нову програму прозорості влади

Вчора, 14 листопада, у міській раді Кропивницького пройшло засідання Громадська ради, де обговорили засади реалізації в обласному центрі міської програми сприяння розвитку громадянського суспільства у місті на 2020 — 2022 роки «Діалог».

15 20

Про це повідомляє пресслужба міськради.

У засіданні взяв участь і секретар міської ради Андрій Табалов.

15 19

Учасники зібрання заслухали та погодили відповідний проект рішення міської ради. Розробником програми виступає відділ з питань внутрішньої політики. За словами його очільниці Оксани Горбенко, пропозиції до програми збиралися протягом вересня-жовтня 2019 року. Електронні консультації проводились на платформі електронної демократії е-DEM у розділі «Консультації з громадськістю».

«Головними завданнями програми є впровадження у діяльності міської влади принципів відкритості, прозорості і публічності та впровадження ефективного механізму налагодження комунікацій виконавчих органів міської ради з громадськістю», – зазначила посадовиця.
.
Крім того, члени ГО обговорили текст Меморандуму про співпрацю між громадськими радами, громадськими активістами Кіровоградщини щодо спільної роботи у просуванні реформ децентралізації та освіти.

Меморандум представила голова Кіровоградської обласної організації ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Алла Волошина

15 18