25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Творчу роботу учасника АТО з Кропивницького розіграють у благодійній лотереї на підтримку 9-річної дівчинки

СУСПІЛЬСТВО

Творчу роботу учасника АТО з Кропивницького розіграють у благодійній лотереї на підтримку 9-річної дівчинки

Жителів Кропивницького закликають долучитися до благодійної лотереї в підтримку 9-річної Ангеліни Тищенко. У дівчинки «мікроцефалія» – аномалія  головного мозку.

19 11 152

Під час лотереї буде розігруватися малюнок «Поле пам’яті», який створив учасник бойових дій Сергій Нога, в рамках проведення мистецьких студій для учасників бойових дій «Арт-блокпост». Малюнок виконаний в техніці монотипія, гуаш. Про це написала на свої сторінці у фейсбуці мама Ангеліни Ірина Тищенко.

Один квиток коштує 30 грн. Їх можна придбати безкінечну кількість, адже всі гроші будуть направлені на реабілітації дівчинки, на її шанс ходити.

Ангеліна потребує термінової реабілітації у міжнародній клініці ім. Козявкіна. Проте для діток з таким діагнозом у держави немає безкоштовних путівок. Її вартість – 16 700 тисяч гривень.

Однак в сім'ї, де мама сама виховує двох доньок, цих коштів немає. Не пройти реабілітацію – значить відмовитися від розвитку дитини, від можливості самостійно ходити, навчитися говорити і сказати довгоочікуване «мама».

Мамі дівчинки разом з благодійним фондом «Дивожиття» залишилося зібрати меншу половину суми, щоб уже цього тижня вони з донькою поїхали до клініки. Тому вона просить всіх небайдужих долучитися до благодійної онлайн-лотереї.

Кошти необхідно перерахувати на реквізити, вказані нижче. Додати скрін про оплату і вказати обрані номерки. Як тільки розлетяться всі номерки, за допомогою генератора випадкових чисел визначать переможця лотереї.

РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:

ПАТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок: 26003052916748

МФО: 323583

Код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу: «Благодійна допомога для Ангеліни Тищенко».

ЄДИНА картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080.