11липня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому відзначили 100-річний ювілей з дня народження почесного працівника гідрометеослужби України

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому відзначили 100-річний ювілей з дня народження почесного працівника гідрометеослужби України

19 листопада з нагоди відзначення Дня працівників гідрометеорологічної служби України та 100-річного ювілею з дня народження почесного працівника гідрометеослужби України, колишнього начальника обласного гідрометбюро Михайла Храпова у відділі природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відкрили пересувну виставку «Знавець погоди».

19 11 157

На виставці представлені особисті речі, бойові та трудові нагороди, документи, листи та результати досліджень Михайла Олексійовича Храпова – людини, яка 40 років свого життя присвятила становленню та розвитку агрометеослужби на Кіровоградщині та за її межами.

Щоб вшанувати пам'ять цієї по справжньому видатної людини та поділитися спогадами про життєвий шлях Михайла Олексійовича до відділу природи завітали син В’ячеслав з дружиною Тетяною, сусіди і друзі родини, колишні  колеги тощо.

19 11 156

Виставку експонуватимуть з 19 листопада до 06 грудня 2019 року.

Довідка. Михайло Храпов протягом багатьох років був єдиним від України експертом з агрометеорології у Всесвітній метеорологічній організації при ООН. Він надавав практичну допомогу у створенні агрометеорологічної служби та підготовці кадрів у Болгарії, Сирії, Лівані, Йорданії.

19 11 159

19 11 160

http://www.kokm.kr.ua