09липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині працюватиме «Соціальний патруль»

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині працюватиме «Соціальний патруль»

В Олександрійському районі з метою запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям, у першу чергу малозахищеним верствам населення, при значному пониженні температури повітря в осінньо-зимовий період утворили оперативну групу «Соціальний патруль».

19 11 164

До її складу включили начальника Олександрійського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівників соціальних служб, медичних установ, районного відділення поліції, сектору з питань цивільного захисту та охорони праці районної державної адміністрації.

На території центральної районної лікарні за адресою: м. Олександрія, вул. А.Кохана, 14 цілодобово функціонує стаціонарний пункт обігріву населення. У разі значного погіршення погодних умов та зниження температури повітря на територіях сільських та селищних рад району передбачено роботу додаткових стаціонарних пунктів обігріву.

Для громадян похилого віку та малозахищених верств населення, які не мають можливості забезпечити себе опаленням взимку, організовано 5 резервних ліжкомісць в Олександрійській центральній районній лікарні на базі інфекційного відділення.

Зважаючи на поступове зниження температурного режиму та з настанням складних погодних умов, про осіб, які потрапили в складні життєві обставини, просять повідомляти управління соціального захисту населення райдержадміністрації в робочі дні за телефоном «гарячої лінії» 7-11-73 та диспетчера Олександрійського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області цілодобово за телефоном 101.

http://olex.kr-admin.gov.ua