СУСПІЛЬСТВО
Спецпризначенці з Кропивницького передали зоозахисникам 40 ящиків від боєприпасів
- Останнє оновлення: 28 листопада 2019
3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго передав представникам організації захисту тварин «БІМ» чотири десятки ящиків з-під боєприпасів, які використають для облаштування нових будиночків для тварин.

Про це йдеться на сторінці 3-го полку у фейсбуці.
«Є сотні історії про те як тварини, відчуваючи небезпеку ворожого артобстрілу чи піхоти, ховались. Тим самим вони підказували коли ховатись в укриття або готуватись до бою, і цим рятували життя нашим військовослужбовцям на лінії фронту. 3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго вирішив віддячити вірним чотирилапим друзям та передав представникам організації з захисту тварин «БІМ» 40 ящиків з-під різного типу боєприпасів», – йдеться в повідомленні.
Ці ящики використають для облаштування нових будиночків для тварин.
«Символічно, що колись ці ящики були заповнені боєприпасами, що давали змогу нашим воїнам боронити нас та нашу землю. Тепер настав час послужити їм і в цивільному житті, оберігаючи тварин від різних погодних умов», – зауважують спецпризначенці.
